کارخانه تولید پلاستیک
آلی شهاب شرق
تولید کننده ظروف پلاستیکی

(دارنده پروانه بهره برداری و پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان)

تیم ما آماده ارائه محصولات پیشرفته تکنیکی و خدمات ممتاز به مشتریان می باشد. 

تکنولوژی پیشرفته

دستگاه های کارخانه جهت تضمین بالاترین سطح انرژی کارآمد، بهینه سازی شده اند و با بهره گیری از تکنولوژی روز،‌ با کیفیت ترین محصولات را تولید می کنند.

015.jpg

واحد قالب سازی

کارخانه آلي شهاب شرق با توجه به نياز مشتري و بالا‌بردن سرعت در جهت انجام امور قالب سازي و تعميرات قالب، همچنين ساخت قطعات يدكي مورد نياز قالب ها و ماشين آلات، اقدام به راه اندازي واحد قالب سازي نموده. در حال حاضر كليه قالب ها و قطعات فني و مهندسي در داخل شركت طراحي و ساخته مي‌شود.

labalishahabshargh.com_.jpg

واحد آزمایشگاه

آلی شهاب شرق با داشتن آزمايشگاه مجهز و واحد كنترل كيفي دقيق بصورت ۲۴ ساعته و با توجه به خريد مرغوب ترين مواد اوليه پلاستيك(بادي و تزريق) و رنگ فود گريد غذايي قادر به توليد بهترين و با كيفيت ترين مصنوعات پلاستيك است.

Productalishahabshargh.com_.jpg

خط تولید

شركت پلاستيك آلي شهاب شرق با بهره گيري از دانش روز و خريد دستگاه‌هاي بادي و تزريق پلاستيك با سرعت چشمگيري موفق به حضوري وسيع در بازار توليد مصنوعات پلاستيكي در ايران شده است.

تحویل (Delivery)

کیفیت بالای ما تایید کننده تجارب خدماتی مثبت ما می باشد. مشتریان ما در موعد مقرر به محصولات سفارشی خود دسترسی خواهند داشت که بیانگر عملکرد اصولی ما می باشد که تولیدات را جهت تحویل فوری محیا می سازد.

آخرین مقالات وبسایت

تولیدکنندگان در سطح کشور گرایش چشمگیری پیرامون محصولات ما دارند