درباره ما

داستان ما

شركت پلاستيك آلي شهاب شرق در سال ۱۳۵۸ اقدام به كار توليد مصنوعات پلاستيكي نمود و با بهره گيري از دانش روز و خريد دستگاههاي بادي و تزريق پلاستيك با سرعت چشمگيري موفق به حضوري وسيع در بازارتوليدمصنوعات پلاستيكي در ايران گرديد.

اين واحد توليدي در سال ۱۳۸۴ به عنوان اولين توليد كننده موفق به اخذ پروانه بهره برداري و پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشكي شهيد بهشتي گرديد و با اخذ اين مجوز دامنه كاري خود را گسترش داد.

در حال حاضر با اكثريت توليدكننگان صنايع غذايي و بهداشتي و آرايشي كشور همكاري نموده و همچنان در حال همكاري مي باشد كه از آن جمله مي توان به : شركت عاليفرد ( سن ايچ ) ، صنايغ غذايي آذين شوشتر( مجيد ) ، تكدانه ، شوكو پارس ، پارس مينو ، كميته امداد امام خميني ( ره ) ، پاكسان ( بطري رخشا ) ، گلتاش ( شامپو شبنم ) ،فرآورده هاي روغني ايران( فريكو )، هنكل پاك وش(بطري پريل و پرسیل) شركت نفت بهران و … اشاره نمود .

درباره آلی شهاب شرق

شركت پلاستيك آلي شهاب شرق با توجه به حجم بالاي توليدات خود و پاسخگويي به نياز مشتريان در سال ۱۳۸۹ اقدام به راه اندازي شعبه دوم توليدي خود در منطقه صنعتي خرمدشت نمود و با توجه به افزايش دانش روز صنعت پلاستيك ، اقدام به خريد جديد ترين دستگاههاي پلاستيك روز دنيا با بهره گيري از سريعترين آمار توليد ظروف بادي و تزريق پلاستيك نموده است .

پلاستیک بادی

گروه تولیدی آلی شهاب شرق با بهره گيري از بهترين و بروزترین ماشين آلات پلاستيك و نیروی انسانی مجرب قادر به توليد انواع ظروف پلی اتیلن جهت مصارف مختلف نظیر صنایع داروئی، بهداشتی، شوینده، غذایی با بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان تولید می باشد.

پلاستیک تزریقی

خدمات تزریق پلاستیک آلی شهاب شرق با استفاده از مجهزترین و مدرنترین دستگاه ها اقدام به ساخت وتولید قطعات خودرو، پزشکی، صنعتی، لوازم خانگی،اسباب بازی و…با بالاترین کیفیت کرده است .

قالب سازی

طراحی و مدلسازی انواع قالب های بادی و تزریقی با جدیدترین متدهای روز دنیا و با بهره مندی از متخصصان مجرب و با تجربه از عمده فعالیت های این مجموعه در زمینه خدمت رسانی به تولید کنندگان محصولات شوینده، بهداشتی و ... می باشد.

آشنایی با شرکت آلی شهاب شرق

تولیدکنندگان در سطح کشور گرایش چشمگیری پیرامون محصولات ما دارند

مستندی کوتاه از نشنال جئوگرافیک در باب فرآیند تولید پلاستیک